Katalog on-line

Aktualności

Warto przeczytać w październiku!
Polecane nowości z Działu dla Dorosłych: Anna Binkowska – „Mogłam sobie pozwolić… Historia Anny Milewskiej”; Anna Lisiecka – „Wakacje 1939”; Andrzej Pilipiuk – „Karpie bijem”; Christoph Ransmayr – „Cesarski zegarmistrz”; Filip Springer – „Dwunaste: Nie myśl, że uciekniesz” oraz z Działu dla Dzieci i Młodzieży: Ruth Spiro – „Fizyka kwantowa!”; Ruth Spiro – „Grawitacja! ”; Ruth Spiro – „Energia odnawialna!”; Ruth Spiro - „Termodynamika!”; Dorota Gellner – „Historia zwierzaka z wieszaka”; Kaja Malanowska – „Dom dla Tosi”. Inne ostatnio zakupione nowości można zobaczyć korzystając z zakładki „Katalog on-line” na naszej stronie internetowej.
data publikacji: 2019-10-15 16:33
 
Z powodu malowania biblioteka będzie nieczynna
Szanowni Czytelnicy! Z powodu malowania biblioteka będzie nieczynna: Dział dla Dzieci i Młodzieży - od 31 października do ok. 20 listopada 2019 r., Dział dla Dorosłych - od 15 listopada do ok. 11 grudnia 2019 r. Informacja o dokładnym terminie otwarcia działów będzie zamieszczona w bibliotece oraz na stronie internetowej: biblioteka.chojnow.eu. Podczas zamknięcia Działu dla Dzieci i Młodzieży Wyprawki Czytelnicze dla przedszkolaków w ramach projektu „Mała książka – wielki człowiek” będzie można odebrać w Dziale dla Dorosłych (jeśli będzie czynny). Aktualizacja: Dział dla Dzieci i Młodzieży będzie nieczynny od 12 listopada do ok. 30 listopada 2019 r.; Dział dla Dorosłych będzie nieczynny od 22 listopada do ok. 11 grudnia 2019 r.
data publikacji: 2019-10-15 15:55
 
"Kto odwiedził Muchomorka?"
Na skraju lasu mieszka Muchomorek, który uwielbia gości! Chcecie poznać jego przyjaciół i dowiedzieć się ciekawych rzeczy z życia lasu? Nie dajcie się prosić dwa razy i też zajrzyjcie z wizytą do Muchomorka! Zapraszamy naszych najmłodszych czytelników wraz z opiekunami na te przezabawne spotkanie 30 października o godz.11.00 do naszej biblioteki.
data publikacji: 2019-10-10 12:13
 
„PIERWSZE CZYTANKI DLA…” PRZEDSZKOLAKA – kolejna odsłona kampanii Mała książka - wielki człowiek, organizowanej przez Instytut Książki
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie uczestniczy w nowej edycji projektu w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, który jest skierowany do wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym. Organizatorem i pomysłodawcą projektu jest Instytut Książki, a biblioteka jest partnerem tego przedsięwzięcia. Informacja prasowa Instytutu Książki: „PIERWSZE CZYTANKI DLA…” PRZEDSZKOLAKA – kolejna odsłona kampanii Mała książka - wielki człowiek, organizowanej przez Instytut Książki. Każdy przedszkolak, który przyjdzie z rodzicem do biblioteki otrzyma w prezencie niezwykłą książkę „Pierwsze czytanki dla…”, przygotowaną specjalnie przez Instytut Książki. W ponad 5200 bibliotekach w całej Polsce na dzieci w wieku 3-6 czeka 300 tysięcy wyjątkowych wyprawek czytelniczych. To kolejny etap wielkiego projektu bookstartowego „Mała książka – wielki człowiek”. Do tej pory książki otrzymywali młodzi rodzice na szpitalnych oddziałach położniczych oraz trzylatki, teraz wyprawki trafią także do wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym. Program jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
data publikacji: 2019-09-20 11:41
 
Warto przeczytać we wrześniu!
Polecane nowości z Działu dla Dorosłych: Stefan Grabiński – „Muzeum dusz czyśćcowych. Opowieści niesamowite”; Kamil Janicki – „Niepokorne damy. Kobiety, które wywalczyły niepodległą Polskę” ; Joanna Lamparska, Piotr Kałuża – „Miasta do góry nogami. Podziemia Europy i ich tajemnice”; Przemysław Słowiński – „Kobiety wywiadu. Mata Hari, Coco Chanel, Krystyna Skarbek i inne…”; Agnieszka Teterycz-Puzio – „Zamachy na Piastów” oraz z Działu dla Dzieci i Młodzieży: Szymon Jastrzębowski – „Ziarna, pestki, orzechy czyli te niesamowite nasiona”; Izabela Michta – „Skąd się wzięła pogoda czyli fascynująca pogoda ”; Richard Scary – „Zawodowy zawrót głowy”; Peter Svetina, Damijan Stepančič - „Magiczny pierścień”; Maria Merce Conanagla, Jamume Soler – „Uszy do góry. 10 opowieści na lepszy nastrój”. Inne ostatnio zakupione nowości można zobaczyć korzystając z zakładki „Katalog on-line” na naszej stronie internetowej.
data publikacji: 2019-09-20 11:23
 
<< nowsze | 21  | 22  | 23  | 24  | 25 | 26  | 27  | 28  | 29  | 30  | 31  | starsze >>

Wystawa Juliana Pamuły "POLSKA": wrzesień - październik 2020

Projekt „Od bajki do bajki” dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego


Zakup komputerów dofinansowano ze środków Instytutu Książki