Katalog on-line

Aktualności

Quiz "Książka z kluczem" - 11
Co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki? 1. Clive Staples Lewis - "Lew, czarownica i stara szafa", 2. Michael Russel - "Miasto cieni", 3. M. L. Stedman - "Światło między oceanami" ***Zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznym quizie „Książka z kluczem" ogłaszanym w środy i piątki. Zadaniem uczestników jest odpowiedź, co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki. Kluczem może być np. miejsce akcji, bohater literacki, rekwizyt, a nawet kolor okładki. Można uczestniczyć w dowolnej liczbie edycji quizu. Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrody - w maju są to 3 e- karty prezentowe Empiku o wartości 50,- zł. Odpowiedzi na zadania quizowe ogłoszone w maju należy przesłać na adres: mbpchojnow.gromadzenie@gmail.com w terminie do 31 maja 2020 r. Szczegółowe informacje:
data publikacji: 2020-05-20 13:35
 
Od 21 maja Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie jest otwarta dla Czytelników
Od 21 maja 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie jest otwarta dla Czytelników, ale na specjalnych zasadach. Ze względu na ograniczenie transmisji koronawirusa, konieczne jest wprowadzenie takich zasad świadczenia usług bibliotecznych, by zarówno Czytelnicy, jak i pracownicy Biblioteki mieli poczucie bezpieczeństwa. Działalność MBP jest ograniczona do podstawowych usług – wypożyczania zbiorów bibliotecznych i przyjmowania zwracanych zbiorów. Szczegółowe informacje, w tym zmiana godzin otwarcia biblioteki:
data publikacji: 2020-05-20 10:44
 
Quiz "Książka z kluczem" - 10
Co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki? 1. Joseph Conrad - "Jądro ciemności", 2. Mia Couto - "Ostatni lot flaminga", 3. Henryk Sienkiewicz - "W pustyni i w puszczy" ***Zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznym quizie „Książka z kluczem" ogłaszanym w środy i piątki. Zadaniem uczestników jest odpowiedź, co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki. Kluczem może być np. miejsce akcji, bohater literacki, rekwizyt, a nawet kolor okładki. Można uczestniczyć w dowolnej liczbie edycji quizu. Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrody - w maju są to 3 e- karty prezentowe Empiku o wartości 50,- zł. Odpowiedzi na zadania quizowe ogłoszone w maju należy przesłać na adres: mbpchojnow.gromadzenie@gmail.com w terminie do 31 maja 2020 r. Szczegółowe informacje:
data publikacji: 2020-05-15 13:50
 
XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek: Literackie zgadywanki
Zapraszamy naszych młodszych czytelników do odgadnięcia 10. zagadek literackich, których rozwiązanie zamieścimy niebawem na naszej stronie internetowej. Propozycje zagadek zaczerpnęliśmy z książki „Materiały metodyczne do pracy z dziećmi"/ zebrała i oprac. Elżbieta Rychlicka, Maria Stemplowska - wydanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Legnicy. Jakim środkiem transportu wędrowali bohaterowie tych książek?
data publikacji: 2020-05-14 21:32
 
Quiz "Książka z kluczem" - 9
Co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki? 1. Patricia Briggs - "Żar mrozu", 2. Marcin Kaleta – „Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą", 3. Ioana Parvulescu - "Życie zaczyna się w piątek" ***Zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznym quizie „Książka z kluczem" ogłaszanym w środy i piątki. Zadaniem uczestników jest odpowiedź, co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki. Kluczem może być np. miejsce akcji, bohater literacki, rekwizyt, a nawet kolor okładki. Można uczestniczyć w dowolnej liczbie edycji quizu. Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrody - w maju są to 3 e- karty prezentowe Empiku o wartości 50,- zł. Odpowiedzi na zadania quizowe ogłoszone w maju należy przesłać na adres: mbpchojnow.gromadzenie@gmail.com w terminie do 31 maja 2020 r. Szczegółowe informacje:
data publikacji: 2020-05-13 15:57
 
<< nowsze | 9  | 10  | 11  | 12  | 13 | 14  | 15  | 16  | 17  | 18  | 19  | starsze >>

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie jest otwarta dla Czytelników, ale na specjalnych zasadach.

Projekt „Od bajki do bajki” dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego


Zakup komputerów dofinansowano ze środków Instytutu Książki