Katalog on-line

Aktualności

Biblioteka zamknięta do odwołania
Zgodnie z decyzją ministra kultury i dziedzictwa narodowego o czasowym zamknięciu instytucji kultury w związku z koronawirusem, Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie będzie zamknięta dla Czytelników do odwołania. W tym czasie biblioteka nie będzie udostępniać zbiorów, ani ich przyjmować. Za okres zamknięcia biblioteki nie będą naliczane opłaty za przetrzymanie wypożyczonych zbiorów. O terminie ponownego otwarcia biblioteki zawiadomimy Czytelników odrębnym komunikatem.
data publikacji: 2020-04-17 11:01
 
Quiz "Książka z kluczem" - 2
Co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki? 1. Małgorzata Musierowicz - "Szósta klepka" 2. Ewa Nowak - "Drugi" 3. Jules Verne - "W 80 dni dookoła świata" ***Zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznym quizie „Książka z kluczem" ogłaszanym w środy i piątki. Zadaniem uczestników jest odpowiedź, co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki. Kluczem może być np. miejsce akcji, bohater literacki, rekwizyt, a nawet kolor okładki. Można uczestniczyć w dowolnej liczbie edycji quizu. Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrody - w kwietniu są to 3 e- karty prezentowe Empiku o wartości 50,- zł. Odpowiedzi na zadania quizowe ogłoszone w kwietniu należy przesłać na adres: mbpchojnow.gromadzenie@gmail.com w terminie do 30 kwietnia 2020 r. Szczegółowe informacje:
data publikacji: 2020-04-17 10:07
 
Galeria Pomysłów w Galerii Młodych
W obecnej sytuacji Galeria Młodych nie ma możliwości organizowania wystaw i spotkań, ale możemy spotkać się inaczej - na stronie internetowej biblioteki. Otwieramy zatem naszą Galerię Pomysłów. Cyklicznie będziemy prezentować pomysły prac plastycznych, do wykonania samodzielnie przez dzieci lub z niewielką pomocą dorosłych. Wspólne spędzanie czasu i jeszcze dodatek w postaci wykonanej pracy to przyjemność, którą rzadko doceniamy w naszym zaganianym świecie. W tej chwili świat się trochę zatrzymał, mamy więc możliwość, by pobyć dłużej z bliskimi. Wykorzystajmy to! Tak można uprzyjemnić sobie ten trudny okres, a być może po pewnym czasie w naszych domach powstaną także mini galerie i wystawy. Zachęcamy do zaglądania na stronę biblioteki do Galerii Pomysłów, i zapraszamy już dziś do wspólnej zabawy. Kolorowe słoneczko:
data publikacji: 2020-04-16 12:30
 
Quiz „Książka z kluczem”- 1
Co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki? 1. Charlaine Harris - „Prawdziwe morderstwa” 2. Un-su Kim - „Likwidator” 3. Olga Rudnicka - „Oddaj albo giń!” ***Zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznym quizie „Książka z kluczem" ogłaszanym w środy i piątki. Zadaniem uczestników jest odpowiedź, co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki. Kluczem może być np. miejsce akcji, bohater literacki, rekwizyt, a nawet kolor okładki. Można uczestniczyć w dowolnej liczbie edycji quizu. Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrody - w kwietniu są to 3 e- karty prezentowe Empiku o wartości 50,- zł. Odpowiedzi na zadania quizowe ogłoszone w kwietniu należy przesłać na adres: mbpchojnow.gromadzenie@gmail.com w terminie do 30 kwietnia 2020 r. Szczegółowe informacje:
data publikacji: 2020-04-15 11:25
 
Książka z kluczem - pomyśl i zgadnij
Zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznym quizie „Książka z kluczem" ogłaszanym w środy i piątki. Zadaniem uczestników jest odpowiedź, co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki. Kluczem może być np. miejsce akcji, bohater literacki, rekwizyt, a nawet kolor okładki. Można uczestniczyć w dowolnej liczbie edycji quizu. Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrody - w kwietniu są to 3 e- karty prezentowe Empiku o wartości 50,- zł. Odpowiedzi na zadania quizowe ogłoszone w kwietniu należy przesłać na adres: mbpchojnow.gromadzenie@gmail.com w terminie do 30 kwietnia 2020 r. Szczegółowe informacje:
data publikacji: 2020-04-14 16:53
 
<< nowsze | 9  | 10  | 11  | 12  | 13 | 14  | 15  | 16  | 17  | 18  | 19  | starsze >>

Wystawa Juliana Pamuły "POLSKA": wrzesień - październik 2020

Projekt „Od bajki do bajki” dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego


Zakup komputerów dofinansowano ze środków Instytutu Książki