Katalog on-line

Aktualności

Warto przeczytać w maju!
Polecane nowości z Działu dla Dorosłych: Hanna Kowalewska - „Okna z widokiem na Weronę”, Mikołaj Łoziński - „Stramer”,Grzegorz Senderecki - „Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom 2, Dolny Śląsk”, Patrick Shannon – „Nikola Tesla. Zapomniany geniusz” oraz z Działu dla Dzieci i Młodzieży: Elisa Gehin - „Co to za smutna mina?”, Rachel Ignotofsky - „Wspaniała Planeta Ziemia i jej przyroda”, Katarzyna Kozłowska - „Feluś i Gucio wiedzą, jak się zachować”, Małgorzata Ogonowska, Artur Rogoś - „Co zrobić z tą górą śmieci?”. Inne ostatnio zakupione nowości można zobaczyć korzystając z zakładki „Katalog on-line” na naszej stronie internetowej
data publikacji: 2020-05-25 10:27
 
Quiz "Książka z kluczem" - 12
Co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki? 1. Tove Jansson - "Lato Muminków", 2. Alison McGhee - "Kiedyś", 3. Marcin Wicha - "Rzeczy, których nie wyrzuciłem" ***Zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznym quizie „Książka z kluczem" ogłaszanym w środy i piątki. Zadaniem uczestników jest odpowiedź, co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki. Kluczem może być np. miejsce akcji, bohater literacki, rekwizyt, a nawet kolor okładki. Można uczestniczyć w dowolnej liczbie edycji quizu. Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrody - w maju są to 3 e- karty prezentowe Empiku o wartości 50,- zł. Odpowiedzi na zadania quizowe ogłoszone w maju należy przesłać na adres: mbpchojnow.gromadzenie@gmail.com w terminie do 31 maja 2020 r. Szczegółowe informacje:
data publikacji: 2020-05-22 11:58
 
Quiz "Książka z kluczem" - 11
Co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki? 1. Clive Staples Lewis - "Lew, czarownica i stara szafa", 2. Michael Russel - "Miasto cieni", 3. M. L. Stedman - "Światło między oceanami" ***Zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznym quizie „Książka z kluczem" ogłaszanym w środy i piątki. Zadaniem uczestników jest odpowiedź, co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki. Kluczem może być np. miejsce akcji, bohater literacki, rekwizyt, a nawet kolor okładki. Można uczestniczyć w dowolnej liczbie edycji quizu. Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrody - w maju są to 3 e- karty prezentowe Empiku o wartości 50,- zł. Odpowiedzi na zadania quizowe ogłoszone w maju należy przesłać na adres: mbpchojnow.gromadzenie@gmail.com w terminie do 31 maja 2020 r. Szczegółowe informacje:
data publikacji: 2020-05-20 13:35
 
Od 21 maja Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie jest otwarta dla Czytelników
Od 21 maja 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie jest otwarta dla Czytelników, ale na specjalnych zasadach. Ze względu na ograniczenie transmisji koronawirusa, konieczne jest wprowadzenie takich zasad świadczenia usług bibliotecznych, by zarówno Czytelnicy, jak i pracownicy Biblioteki mieli poczucie bezpieczeństwa. Działalność MBP jest ograniczona do podstawowych usług – wypożyczania zbiorów bibliotecznych i przyjmowania zwracanych zbiorów. Szczegółowe informacje, w tym zmiana godzin otwarcia biblioteki:
data publikacji: 2020-05-20 10:44
 
Quiz "Książka z kluczem" - 10
Co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki? 1. Joseph Conrad - "Jądro ciemności", 2. Mia Couto - "Ostatni lot flaminga", 3. Henryk Sienkiewicz - "W pustyni i w puszczy" ***Zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznym quizie „Książka z kluczem" ogłaszanym w środy i piątki. Zadaniem uczestników jest odpowiedź, co jest kluczem, czyli co łączy 3 wymienione książki. Kluczem może być np. miejsce akcji, bohater literacki, rekwizyt, a nawet kolor okładki. Można uczestniczyć w dowolnej liczbie edycji quizu. Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrody - w maju są to 3 e- karty prezentowe Empiku o wartości 50,- zł. Odpowiedzi na zadania quizowe ogłoszone w maju należy przesłać na adres: mbpchojnow.gromadzenie@gmail.com w terminie do 31 maja 2020 r. Szczegółowe informacje:
data publikacji: 2020-05-15 13:50
 
<< nowsze | 7  | 8  | 9  | 10  | 11 | 12  | 13  | 14  | 15  | 16  | 17  | starsze >>


Projekt „Od bajki do bajki” dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego


Zakup komputerów dofinansowano ze środków Instytutu Książki