Katalog on-line

Aktualności

Urodziny Pluszowego Misia
25 listopada to dzień, kiedy na całym świecie obchodzi się urodziny Pluszowego Misia. Miś jest przyjacielem dzieci. Czy wypada zapomnieć o urodzinach przyjaciela? Miś to nie tylko pluszowa przytulanka, to „ktoś” bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony. My nie zapomnieliśmy o tym wyjątkowym dniu i chętnie włączyliśmy się 23 listopada w obchody tej uroczystości w Bibliotecznej Akademii Malucha. Razem z Pajacykiem Bimbambom ,Laleczką i Pluszowym Króliczkiem oraz z naszym dostojnym jubilatem bawiliśmy się z dziećmi w różne zabawy. Były między innymi: tańce z pluszakami, misiowe wyliczanki oraz bieg do misia i misiowa gimnastyka. Tradycyjnie odśpiewaliśmy 100 lat misiowi i spróbowaliśmy urodzinowy tort. A na zakończenie spotkania powstały piękne portrety naszego ulubieńca. Na chuście animacyjnej pożegnaliśmy ulubione pluszaki oraz wszystkie zaproszone dzieci.
data publikacji: 2016-12-14 12:27
 
Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia plastyczne, które odbędą się 17 grudnia o godz.11:00
data publikacji: 2016-12-09 16:17
 
Warto przeczytać w grudniu!
Polecane nowości z Działu dla Dorosłych: Jerzy Bralczyk, Andrzej Markowski, Jan Miodek - „Trzy po 33”; Arabella Carter-Johnson - „Niezwykły talent Iris Grace : opowieść o małej dziewczynce i jej wyjątkowej kotce”; Beata Pawlikowska - „Blondynka w Japonii”; Marek Rybarczyk - „Elżbieta II : o czym nie mówi królowa?”; Filip Springer - „Miasto Archipelag: Polska mniejszych miast” oraz z Działu dla Dzieci i Młodzieży: Marcello Conti - „Wyprawa Świętego Mikołaja”; Stanisława Domagalska - „Przyszywany dziadek”; Joanna Fabicka - „Rutka”; Dagmar Geisler - „Przestańcie się kłócić! : jak przywrócić zgodę”; Joanna Jagiełło - „Różowe babeczki”; Isabel Minhós Martins, Madalena Matoso - „Czas czarodziej”. Inne ostatnio zakupione nowości można zobaczyć korzystając z zakładki „Katalog on-line” na naszej stronie internetowej.
data publikacji: 2016-12-05 14:54
 
Realizacja dotacji na zakup nowości w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
Informacja dotycząca dofinansowania w kwocie 10 300 zł otrzymanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie w 2016 roku w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - zakup zbiorów: 494 wol. książek.
data publikacji: 2016-11-28 10:50
 
Spotkanie autorskie z Markiem Perzyńskim
Miejska Biblioteka Publiczna i Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie autorskie z Markiem Perzyńskim - dziennikarzem, autorem serii przewodników dla dociekliwych, miłośnikiem Dolnego Śląska i jego tajemnic. Spotkanie odbędzie się 1 grudnia o godz. 11:00. Wstęp wolny.
data publikacji: 2016-11-24 13:27
 
<< nowsze | 93  | 94  | 95  | 96  | 97 | 98  | 99  | 100  | 101  | 102  | 103  | starsze >>

Wystawa Juliana Pamuły "POLSKA": wrzesień - październik 2020

Projekt „Od bajki do bajki” dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego


Zakup komputerów dofinansowano ze środków Instytutu Książki