Katalog on-line

Aktualności

Bal karnawałowy
Biblioteczna Akademia Malucha zaprasza dzieci do lat 4 wraz z opiekunami na bal karnawałowy. Zabawa odbędzie się 31 stycznia o godz.11.00
data publikacji: 2018-01-27 17:06
 
Wystawa "Malujemy samodzielnie i z pomocą"
Zapraszamy na siódmą edycję cyklicznej wystawy "Malujemy samodzielnie i z pomocą". Na wystawie są zaprezentowane prace plastyczne i rękodzielnicze uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chojnowie, Środowiskowego Domu Samopomocy nr 1 w Chojnowie, Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 w Chojnowie oraz Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy. Planowany termin wernisażu: 01.02.2018 r., godz.11.00.
data publikacji: 2018-01-19 22:02
 
Warto przeczytać w styczniu!
Polecane nowości z Działu dla Dorosłych: Jerzy Besala - „Niewygodne związki. Opowieść o końcu dynastii Jagiellonów”; Anna Brzezińska - „Córki Wawelu. Opowieść o jagiellońskich królewnach”; Tristan Gooley - „Przewodnik wędrowca. Sztuka odczytywania znaków natury”; Haruki Murakami - „Zawód: powieściopisarz”; Naval [pseudonim] - „Zatoka: GROM na wodach Zatoki Perskiej”; Jerzy Sobczak - „Historia chojnowskiego harcerstwa” oraz z Działu dla Dzieci i Młodzieży: Katarzyna Grzybek - „Wysypisko książek”; Marcin Kozioł - „Wombat Maksymilian i misja na dachu świata”; Joanna Krzyżanek - „Przygoda w młynie”; Frauke Scheunemann - „Kot Winston. Tajna misja”; Zofia Staniszewska - „Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka biblioteki”; Patrycja Zarawska - „Dwa grzyby w barszcz, czyli Bartek i Darek na tropie...”. Inne ostatnio zakupione nowości można zobaczyć korzystając z zakładki „Katalog on-line” na naszej stronie internetowej.
data publikacji: 2018-01-09 13:40
 
Wesołe Boże Narodzenie
19 grudnia 2017 r. w Miejskim Żłobku Słoneczko odbyło się spotkanie z cyklu „Bajki pod Słoneczkiem”. A że grudzień to czas już świąteczny, nie mogło zabraknąć opowieści o zimowej krainie, aniołkach, bałwanku oraz zielonej choince i Mikołaju. Dzieci z grupy Tygryski wysłuchały opowiadania „Zdarzyło się w Boże Narodzenie”. Zaśpiewaliśmy także wspólnie kolędę „Przybieżeli do Betlejem pasterze” oraz wyklejaliśmy z kolorowych gwiazdeczek choinki. Nasze spotkanie zakończyliśmy świątecznymi i noworocznymi życzeniami.
data publikacji: 2018-01-08 10:12
 
Dekoracje Bożonarodzeniowe
Święta to magiczny czas. Czas strojenia naszych domów, mieszkań. Każdy chce, aby jego dekoracje były niepowtarzalne. Dobrą okazją do przygotowania własnych ozdób świątecznych były zajęcia plastyczne, które odbyły się 16 grudnia 2017 r. Na zajęciach dzieci wraz z rodzicami wykonywały m.in. łańcuchy choinkowe, bombki z origami, kartki świąteczne, papierowe i kolorowe gwiazdki
data publikacji: 2018-01-08 10:02
 
<< nowsze | 63  | 64  | 65  | 66  | 67 | 68  | 69  | 70  | 71  | 72  | 73  | starsze >>

Wystawa Juliana Pamuły "POLSKA": wrzesień - październik 2020

Projekt „Od bajki do bajki” dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego


Zakup komputerów dofinansowano ze środków Instytutu Książki