Katalog on-line

Aktualności

Czytaj PL – 12 bestsellerów za darmo!
Akcja Czytaj PL to największa akcja promująca czytelnictwo w Polsce. Umożliwia ona dostęp do 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków w całości i zupełnie za darmo przez cały listopad. Aby czytać za darmo, wystarczy zeskanować kod QR z plakatu akcji (zamieszczonego również w naszej bibliotece) przy pomocy aplikacji mobilnej Woblink. Lista dostępnych tytułów: D. Ariely - Szczera prawda o nieuczciwości; E. Cherezińska - Korona śniegu i krwi; W. Drewniak - Historia bez cenzury 2; A. Kamińska - Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy Rutkiewicz; M. Kamiński, K. Stachowicz-Gacek - Marek i czaszka jaguara; K. Läckberg - Księżniczka z lodu; J. Małecki - Ślady; K. Piskorski - Czterdzieści i cztery; G.D. Roberts - Shantaram; J. Ronson - #WstydźSię!; F. Springer- Miasto Archipelag. Polska mniejszych miast; P. Wohlleben - Sekretne życie drzew. Szczegóły na temat akcji: akcja.czytajpl.pl
data publikacji: 2017-11-21 14:13
 
Warto przeczytać w listopadzie!
Polecane nowości z Działu dla Dorosłych: Joseph Gies, Frances Gies - „Życie w średniowiecznym zamku”; Sławomir Koper - „Piastowie : wędrówki po Polsce pierwszej dynastii”; Sumia Sukkar - „Chłopiec z Aleppo, który namalował wojnę” oraz z Działu dla Dzieci i Młodzieży: Joanna Babiarz - „Kim oni są? Artyści”; Linwood Barclay - „Pościg”; Barbara Kosmowska - „Obronić królową”; Nela mała Reporterka - „Nela i skarby Karaibów”; Małgorzata Strękowska-Zaremba - „Dom nie z tej ziemi”. Inne ostatnio zakupione nowości można zobaczyć korzystając z zakładki „Katalog on-line” na naszej stronie internetowej.
data publikacji: 2017-11-20 11:52
 
Wystawa z okazji Jubileuszu 10-lecia Środowiskowego Domu Samopomocy Nr 1 w Chojnowie
Środowiskowy Dom Samopomocy Nr 1 i Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie zapraszają na wystawę z okazji Jubileuszu 10-lecia działalności ŚDS Nr 1 w Chojnowie. Finisaż wystawy: 29 listopada 2017, godz.12.00. Wystawa czynna do 30 listopada 2017.
data publikacji: 2017-11-15 11:00
 
Od bajki do bajki: prezentacja z realizacji projektu
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej z realizacji projektu „Od bajki do bajki” promującego polską literaturę dla dzieci. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Prezentacja zamieszczona jest na stronach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie: www.biblioteka.chojnow.eu – zakładka Filmy, Oficjalnego Serwisu Internetowego Miasta Chojnowa: www.chojnow.eu – zakładka Promocja miasta – Filmy oraz na Facebooku Miasta Chojnowa.
data publikacji: 2017-11-14 14:08
 
Od bajki do bajki: film z przedstawienia „KaroLina i biały wąż”
Zapraszamy do obejrzenia filmu z przedstawienia teatralnego „KaroLina i biały wąż”, wystawionego 26.10.2017 r. na spotkaniu finałowym projektu „Od bajki do bajki”. Spektakl przygotowała Barbara Słotwińska (scenariusz, scenografia i reżyseria) z zespołem teatralnym „Czwórka” ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie. Film, opracowany przez Andrzeja Urbana, zamieszczony jest na stronach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie: www.biblioteka.chojnow.eu – zakładka Filmy, Oficjalnego Serwisu Internetowego Miasta Chojnowa: www.chojnow.eu – zakładka Promocja miasta – Filmy oraz na Facebooku Miasta Chojnowa.
data publikacji: 2017-11-14 10:07
 
<< nowsze | 67  | 68  | 69  | 70  | 71 | 72  | 73  | 74  | 75  | 76  | 77  | starsze >>

Wystawa Juliana Pamuły "POLSKA": wrzesień - październik 2020

Projekt „Od bajki do bajki” dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego


Zakup komputerów dofinansowano ze środków Instytutu Książki