Katalog on-line

                                      

 

(szerokość: 190 / wysokość: 268) 

 Światowy Dzień Czytania Tolkiena 2021

 konkurs „Zaczarowany Las Toma Bombadila"

 


    Dzień Czytania Tolkiena jest organizowany przez The Tolkien      Society od 2003 roku. Odbywa się zawsze 25 marca, w dniu w którym sprzymierzone ludy Śródziemia odniosły zwycięstwo nad siłami zła – Mordorem. 


Tego dnia wielbiciele twórczości J. R. R. Tolkiena na całym świecie organizują różnego rodzaju imprezy.


W tym roku zapraszamy mieszkańców Chojnowa  do konkursu - zabawy w wirtualnym Zaczarowanym Lesie Toma Bombadila. Ten legendarny Las jest pełen niebezpieczeństw. Odważni podróżnicy napotkają tam różnego rodzaju przeszkody, które zwodzą wędrowców. 

  

 Rozwiązania konkursu należy przesłać na adres: mbpchojnow.gromadzenie@gmail.com w terminie do 15 kwietnia 2021r. Wśród autorów prawidłowych rozwiązań rozlosujemy nagrody, oczywiście tolkienowskie.


Losowanie nagród odbędzie się 23 kwietnia 2021 r., w Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich. 


Prawidłowe odpowiedzi na zadania konkursowe wraz z podaniem wyników losowania (imiona i nazwiska 

wylosowanych autorów) zostaną zamieszczone na stronie MBP w Chojnowie: www.biblioteka.chojnow.euSzczegółowe informacje:


Można uczestniczyć w jednym lub w dwóch zadaniach konkursowych, do których umieszczone są poniżej linki. W jednym mailu wysyłamy odpowiedź dotyczącą tylko jednego zadania.


W mailu należy podać numer zadania oraz zrzut z ekranu (screen) w pliku .jpg  lub w pliku .png rozwiązanego zadania.Zadanie nr 1


https://learningapps.org/watch?v=pt770s8ec21
Zadanie nr 2


https://learningapps.org/watch?v=p7pkyksqk21

 W treści maila należy zamieścić także zgodę na przetwarzanie danych osobowych:


1) w przypadku osób pełnoletnich:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu „Zaczarowany Las Toma Bombadila", organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie w terminie: 25.03.2021 r. – 23.04.do 2021 r., zgodnie z art. 6.1. lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 26 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych: RODO).


Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem się/zapoznałam się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie.

…........................................................

(imię i nazwisko uczestnika konkursu)2) w przypadku osób niepełnoletnich mail wysyła i podpisuje rodzic/opiekun prawny uczestnika konkursu:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych ….................................................. /imię i nazwisko uczestnika konkursu/ na potrzeby konkursu „Zaczarowany Las Toma Bombadila", organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie w terminie: 25.03.2021 r. – 23.04. 2021 r., zgodnie z art. 6.1. lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 26 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych: RODO).


Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem się/zapoznałam się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie.

…......................................................................................................

(imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego uczestnika konkursu)

 Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie, w tym klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych: zakładka „Ochrona danych osobowych" na stronie: www.biblioteka.chojnow.euKontakt: Anna Kopyra, mbpchojnow.gromadzenie@gmail.com

XVIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek: 8-15 maja 2021

Projekt „Od bajki do bajki” dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego


Zakup komputerów dofinansowano ze środków Instytutu Książki