Katalog on-line

(szerokość: 190 / wysokość: 189)

Warsztaty plastyczne "Wakacyjne rolkowanie"


Wyrolkowane dziwakiTegoroczne wakacje są zupełnie inne niż zawsze. Nie możemy się spotkać na zajęciach w bibliotece, ale możemy się wspólnie pobawić plastycznie podczas naszej akcji „Wakacje z Biblioteką on -line", skierowanej do uczniów z chojnowskich szkół podstawowych w wieku 7-12 lat. Na warsztatach plastycznych „Wakacyjne rolkowanie" przez cztery tygodnie, w czwartki, będziemy zachęcać was - kochane dzieci - do twórczego działania.
Wykorzystamy do tego materiały dostępne dla każdego, ale liczymy też po cichu na was. I wasze uczestnictwo w wystawie prac, które wykonacie na podstawie tych zajęć. Wśród uczestników wystawy rozlosujemy nagrody niespodzianki. Informacje dotyczące uczestnictwa w wystawie:


Do naszych warsztatów potrzebne są: zręczne ręce, dobry humor, wolny czas i głowa pełna pomysłów.


To już drugie nasze zajęcia  -  tym razem proponujemy Wyrolkowane dziwaki.


                                                  (szerokość: 375 / wysokość: 281)


Na naszych warsztatach ponownie będziemy korzystać z papierowych rolek. To nasz podstawowy materiał do działań i do plastycznej zabawy. Oprócz rolek potrzebne będą : kolorowe kartki, farby, klej , nożyczki , gotowe oczka i głowa z pełna pomysłów.


                                                 (szerokość: 375 / wysokość: 281)


Głowa z pomysłami szczególnie się przyda, ponieważ dzisiejsze DZIWAKI to cudaki - każdy inny, każdy wesoły i wyjątkowy:))

 

Kochani!

Od waszej fantazji zależy, jak będą wyglądały. Czy będą kolorowe, czy nie. Czy będą jednookie czy trójokie, czy będą miały włosy, uszy, a może zdziwioną minę?

Pobawcie się z nami w wymyślanie dziwaków!

 

Prosto je można zrobić... Rolki malujemy lub obklejamy kolorowym papierem, a potem naklejamy różne elementy : kółeczka, paseczki, oczka i co tam tylko chcecie.


A oto przykłady:


(szerokość: 190 / wysokość: 253)                                                   (szerokość: 190 / wysokość: 253)(szerokość: 190 / wysokość: 253)                                                   (szerokość: 190 / wysokość: 253)                                          


Miłej zabawy wam życzymy!


I wysyłajcie do nas swoje propozycje dziwaków. One na pewno chętnie będą uczestniczyły w naszej wakacyjnej wystawie.


                                                 (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie jest otwarta dla Czytelników, ale na specjalnych zasadach.

Projekt „Od bajki do bajki” dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego


Zakup komputerów dofinansowano ze środków Instytutu Książki