Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Galeria Młodych - 2010 r.

 

- Wystawa "Mordki, pyszczki, ryje, dzioby": styczeń - luty 2010 r.

Wystawa fotograficzna III edycji konkursu zorganizowanego przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami przy Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie oraz Koło Miejsko-Gminne Polskiego Klubu Ekologicznego w Chojnowie.

zobacz więcej

- Wystawa "Serce w naturze": luty - marzec 2010 r.

Wystawa fotograficzna Małgorzaty Krzywdy.

Otwarcie wystawy połączone z prezentacją multimedialną odbyło się 10.02.2010 r.

zobacz więcej

 

- Wystawa "Trójka zaprasza": marzec - kwiecień 2010 r.

Wystawa "Trójka zaprasza: prezentacja prac plastycznych uczniów Szkoły Podstawowej nr 3".

Otwarcie wystawy, na której zaprezentowano 60 prac, odbyło się 10.03. 2010 r.

zobacz więcej

 

- Wystawa "Ziemia Święta": kwiecień - maj 2010 r.

Wystawa fotograficzna Krystyny Czapskiej zaprezentowana w ramach chojnowskich obchodów 5. rocznicy śmierci Jana Pawła II. Wernisaż wystawy połączony z pokazem multimedialnym odbył się 7.04.2010 r.
zobacz więcej
- Wystawa "Jan Paweł II pielgrzym nadziei" - kwiecień - maj 2010 r.
Pokonkursowa wystawa prac plastycznych "Jan Paweł II pielgrzym nadziei". Konkurs został przeprowadzony w ramach chojnowskich obchodów 5. rocznicy śmierci Jana Pawła II. Organizatorzy konkursu: Koło Parafialne Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy Parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie, Stowarzyszenie Pomocy Uczniom Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowe "Wsparcie".
- Warsztaty plastyczne "Kształty i barwy mojego świata": kwiecień 2010 r.
W ramach IV edycji powiatowego konkursu plastycznego "Kształy i barwy mojego świata" w Chojnowie w dniach 19-23 kwietnia odbyły się warsztaty plastyczne. W zajęciach prowadzonych przez chojnowską malarkę Jadwigę Jędrzejczyk uczestniczyła młodzież z Chojnowa i Miłkowic.
 
- Wystawa "Dolny Śląsk w obiektywie": maj - czerwiec 2010 r.
Wystawa fotograficzna Marty Kondrackiej.
Wernisaż wystawy odbył się 14.05.2010 r.
zobacz więcej
- Wystawa "Nasza droga z Janem Pawłem II do domu Ojca": czerwiec 2010 r.
Wystawa prac powiatowego konkursu "Nasza droga z Janem Pawłem II do domu Ojca". Konkurs został przeprowadzony w ramach chojnowskich obchodów 5. rocznicy śmierci Jana Pawła II, a ogłoszenie wyników konkursu odbyło się 2.06.2010 w MOKSiR w Chojnowie. Organizatorzy konkursu: Koło Parafialne Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy Parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie, Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie, Gimnazjum nr 1 w Chojnowie, Stowarzyszenie Pomocy Uczniom Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie "Wsparcie".
zobacz więcej
- Wystawa "Kształty i barwy mojego świata": czerwiec 2010 r.
Pokonkursowa wystawa prac IV edycji powiatowego konkursu plastycznego dla młodzieży "Kształty i barwy mojego świata". 9 czerwca odbyło się otwarcie wystawy, ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród oraz pokaz prezentacji multimedialnej dokumentującej przeprowadzenie konkursu. Konkurs został zorganizowany przez MBP w Chojnowie oraz Legnicką Bibliotekę Publiczną i biblioteki publiczne powiatu legnickiego.
zobacz więcej
- Wystawa "Co śpiewa w zaczarowanych nutkach Fryderyka Chopina?": lipiec 2010 r.
Pokonkursowa wystawa prac plastycznych przedszkolaków.
Z okazji 200-setnej rocznicy urodzin Fryderyka Chopina chojnowskie przedszkola  i MBP zorganizowały konkurs "Co śpiewa w zaczarowanych nutkach Fryderyka Chopina?" Dzieci z klas zerowych, przychodząc na lekcje biblioteczne z przysposobienia czytelniczego, poznawały wybrane utwory naszego wielkiego kompozytora. Prace plastyczne, oddające emocje przedszkolaków podczas słuchania chopinowskich mazurków i polonezów, zostały wykonane w przedszkolach.
zobacz więcej
- Wystawa "5.rocznica partnerstwa miast Chojnów-Egelsbach i powstania Chojnowskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Miast Partnerskich": wrzesień 2010 r.
Wystawa przygotowana wspólnie z Chojnowskim Stowarzyszeniem Przyjaciół Miast Partnerskich w ramach uroczystych obchodów 5. rocznicy podpisania umowy o partnerstwie miast między Chojnowem i niemieckim Egelsbach. Otwarcie wystawy, w której uczestniczyli m.in. nasi goście z Niemiec, odbyło się 27.08.2010 r
zobacz więcej
- Wystawa "Historia Poczty Harcerskiej": październik 2010 r.
Wystawa przygotowana wspólnie z Komendą Hufca ZHP w Chojnowie. Zaprezentowano na niej część zbioru ze 150 kart, w których znajdują się kartki okolicznościowe, stemple, koperty, znaczki, bloczki i winiety. Podczas wernisażu wystawy - 29.09.2010 r. - hm. Artur Reichert, komendant chojnowskiego hufca a równocześnie autor wystawy, omówil genezę powstania, rozwój i współczesne znaczenie Poczty Harcerskiej. Z bardzo ciekawym repertuarem wystąpił też działający od roku w Powiatowym Zespole Szkół kameralny chór Canterino.
zobacz więcej
- Wystawa "Uzbekistan w obiektywie ks. Andrzeja Józefowa": listopad 2010 r.
Wystawa fotograficzna ks. Andrzeja Józefowa, plon dwóch pobytów w Uzbekistanie - w 2009 r. i 2010 r. Otwarcie wystawy połączone z prezentacją multimedialną i opowieścią ks. Andrzeja o kraju wielkich kontrastów odbyło się 30.10.2010 r.
zobacz więcej
- Wystawa "Czym dla mnie jest Ojczyzna?": listopad 2010 r.
III edycja miedzyszkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego przez Młodzieżową Radę Miejską Chojnowa. Jury przyznało I miejsce - Weronice Grudzień, II miejsce - Weronice Bieleckiej, III miejsce - Dorocie Amarowicz oraz wyróżnienia dla: Weroniki Szuły, Oskara Cieślika i Beaty Przyłuckiej. Wernisaż wystawy, ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród - 17.11.2010 r.
zobacz więcej

Projekt „Od bajki do bajki” dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego


Zakup komputerów dofinansowano ze środków Instytutu Książki