Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

"Wielkanocne inspiracje" - kiermasz prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej

Zapraszamy do obejrzenia i nabycia ciekawych prac uczestników chojnowskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej. Po bardzo przystępnych cenach - do 6 kwietnia - można kupić palmy, kartki świąteczne oraz dekoracje wielkanocne.

2012-03-23 14:10

Wystawa "Czwórka z Korczakiem"

Zapraszamy na wystawę prac plastycznych uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 wykonanych na podstawie życia i twórczości Janusza Korczaka, patrona szkoły. Podczas otwarcia wystawy, które odbyło się 19.03.2012 r., Elżbieta Borysewicz – dyrektor szkoły – m.in. przedstawiła działania podjęte w ramach ogólnopolskich obchodów Roku Korczakowskiego, w które aktywnie włączyła się również chojnowska czwórka. Wystawę można zobaczyć w Galerii Młodych do końca kwietnia.

2012-03-22 15:06

"Smok, smokradła, smora... i śmieszne historie Pompona": Bliżej Książki 2012

Legnicka Biblioteka Publiczna i biblioteki publiczne powiatu legnickiego zaprosiły - w ramach XII edycji Bliżej Książki - uczniów klas II i III do przeżycia wesołych przygód z udziałem Smoczków, których charaktery malowniczo i wesoło opisała Joanna Olech. ”Smok, smokradła, smora…i śmieszne historie Pompona” to tytuł tegorocznego konkursu czytelniczego. Nasz lokalny, pierwszy etap odbył się 14 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie. W zmaganiach konkursowych uczestniczyło pięcioro dzieci z chojnowskich szkół podstawowych. Uczniowie odpowiadali pisemnie na pytania z książki „Pompon w rodzinie Fisiów”. Zwycięzcami I etapu konkursu, którzy zakwalifikowali się do finału w Legnicy zostali: Maciej Saja z SP 4, Gabrysia Spes z SP 3, Hanna Chopkowicz z SP 4. Specjalnym gościem powiatowych eliminacji będzie Joanna Olech, autorka konkursowych książek.

2012-03-21 15:20

Zapraszamy na marcowe zajęcia w Bibliotecznej Akademii Malucha

Zapraszamy najmłodszych czytelnikow - do 4 lat - oraz ich opiekunów na bezpłatne zajęcia "Urodziny Marchewki" - 28 marca o godz.12.00. Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się w Dziale dla Dzieci i Młodzieży - tel. 76 818 83 46.

2012-03-21 14:16

Zapraszamy na zajęcia "Dekoracje Wielkanocne"

Zapraszamy dzieci na zajęcia plastyczne "Dekoracje Wielkanocne" - 24 marca (sobota), godz.11.00 - 13.00, Dział dla Dzieci i Młodzieży.

2012-03-14 15:18


Projekt „Od bajki do bajki” dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego


Zakup komputerów dofinansowano ze środków Instytutu Książki